Woman in Beige Long Sleeve Shirt Holding White Papers

Nabór do projektu oddłużania

Fundacja Negotium ogłasza nabór do projektu oddłużania.

Projekt ten, jest ważnym krokiem w działaniach fundacji bowiem ma na celu pomóc ludziom w wyjściu z trudnej sytuacji finansowej, zwłaszcza tym, którzy zmagają się z długami. Warto jednak pamiętać, że każda sytuacja jest inna, a możliwości anulowania długu zależą od wielu czynników, takich jak rodzaj długu, sytuacja finansowa dłużnika, umowy zawarte z wierzycielami, komornikiem itp. Jednakże warto pamiętać, że żadna sytuacja nie jest sytuacją bez wyjścia, dlatego tak ważne jest, by skonsultować swoją sytuację z prawnikiem.

Warto jednak pamiętać, że unikanie spłaty zobowiązań nie jest trwałym rozwiązaniem. Jedynie może prowadzić do spirali zadłużenia, a w konsekwencji do egzekucji komorniczej. Co gorsza, twoje imię i nazwisko może znaleźć się na stronach internetowych dłużników.

Sprawdzenie czy możemy pomóc Ci w anulacji długów jest bezpłatne,

Musisz tylko:

– zadzwonić, umówić się na spotkanie z prawnikiem działającym na terenie Świdnicy i Wałbrzycha,

– wziąć ze sobą na spotkanie, wszystkie dokumenty związane ze sprawą.

Nasi prawnicy sprawdzą, czy jest możliwość anulacji Twoich długów w całości lub w części.