Calculator application on mobile phone screen on white surface near crop anonymous person holding pile of dollars

Fundacja Pomocy Prawnej Negotium: Twoje źródło darmowej pomocy w walce ze spiralą zadłużeń

Czy kiedykolwiek znalazłeś/znalazłaś się w sytuacji, gdzie długi zaczęły cię przytłaczać, a widmo komornika stało się nieuniknione? Czułeś/czułaś, że nie masz dokąd się zwrócić, żeby uzyskać pomoc i wsparcie? Fundacja Pomocy Prawnej Negotium jest tu, by Ci pomóc. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu pomagamy osobom w kryzysie zadłużenia wyjść na prostą i odzyskać kontrolę nad swoim życiem finansowym.

Jak możemy Ci pomóc?

1. Darmowe porady prawne: Nasza fundacja oferuje darmowe porady prawne w zakresie spraw związanych z zadłużeniem, windykacją oraz komornikiem. Nasi wykwalifikowani prawnicy służą fachową radą i wsparciem, pomagając zrozumieć Twoje prawa i możliwości w walce ze spiralą zadłużeń.
  2. Wsparcie w negocjacjach: Często możliwe jest negocjowanie warunków spłaty długu lub zawarcie ugody z wierzycielem. Nasi eksperci pomogą Ci w przygotowaniu odpowiednich dokumentów, sporządzeniu propozycji negocjacyjnej oraz w komunikacji z wierzycielem w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla Ciebie.
  3. Ochrona prawna: W sytuacji, gdy Twoje prawa są naruszane lub nękanie przez komornika lub firmy windykacyjne staje się nie do zniesienia, możemy zająć się Twoją sprawą na drodze prawnej. Nasz zespół prawników będzie reprezentować Cię w sądzie i działać w Twoim interesie, aby zapewnić ochronę Twoich praw.

Jak możemy Ci pomóc?

1. Czy obecnie masz problemy ze spłatą swoich długów?
  2. Czy otrzymałeś/otrzymałaś wezwanie do zapłaty od komornika?
  3. Czy masz pytania dotyczące swoich praw w przypadku zadłużenia i windykacji?
  4. Jakie są Twoje główne obawy i oczekiwania odnośnie naszej pomocy?
  5. Czy korzystałeś/korzystałaś wcześniej z usług poradni prawnych?

Podsumowanie

Fundacja Pomocy Prawnej Negotium jest tu, by Ci pomóc w trudnych chwilach związanych z zadłużeniem i komornikiem. Nie musisz walczyć sam/sama – nasi doświadczeni prawnicy i doradcy są gotowi służyć Ci pomocą i wsparciem na każdym kroku. Skontaktuj się z nami już dziś, a razem znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów finansowych.

Czy potrzebujesz dodatkowych informacji na temat naszych usług? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy Ci niezbędnego wsparcia.