Współpraca z kolejnymi firmami

W obecnej chwili szybkość działania i dostęp do aktualnych aktów prawnych jest jedną z najbardziej istotnych kwestii w funkcjonowaniu każdej Kancelarii lub jak w naszym przypadku Fundacji. Aby usprawnić pracę i być na bieżąco ze zmieniającymi się aktami prawnymi w tym z masą informacji, które napływają – Fundacja otrzymała od Wydawnictwa C.H.Beck, Wydawnictwa Infor a także od Officium365 – możliwości działania o jakich nawet nie śniła. W tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować za nawiązanie współpracy!

Wydawnictwo C.H.Beck udostępniło na potrzeby realizacji działań statutowych System Informacji Prawniczej Legalis; Wydawnictwo Infor  – niezawodny dostęp do najświeżych wiadomości branżowych czyli nic innego jak dostęp do internetowego wydania Dziennika Gazety Prawnej; Officium365 zaś system do obsługi kancelarii co zdecydowanie ułatwia pracę gdyż mamy dostęp do zdigitalizowanych akt z każdego zakątka, do którego dociera zasięg internetu